Epoksi Zemin Uygulaması

Epoksi Zemin Uygulaması

Epoksi Zemin Uygulaması

 

Farklı zeminlere farklı uygulamalar yapılan epoksi uygulamasında şayet zemin beton ise kürleşme süresinden geçmesi beklenir ki bu süre yaklaşık 28 gündür. Ortama şık bir hava katması epoksi zemin uygulamasının en çok tercih edilme nedenleri arasında gelmektedir. Bünyesinde koku barındırmadığından uygulaması da kullanımı kadar basittir.

Hasar gören yapılar üzerinde de astar olarak uygulanabilen epoksi uygulanacak alanın yapısına göre kesimler yapılmak suretiyle işleme alınır. Leke ve kir tutma olasılığı da sıfırdır. Komponentler halinde kendi içerisinde ayrılan zemin üzerine sertleştirici tamamen dökülür. Matkaplı karıştırıcı yardımıyla homojen olması açısından 400 devirde karıştırıldıktan sonra kabarcık oluşturmayacak incelikle zemine uygulanır. Kir çözücü maddelere tamamen elveda dedirten epoksi zemin uygulaması iş yerlerinde kolaylık sağlık ve hijyeni sağlayan özelliklere sahiptir.

Epoksi Uygulamasında Parlaklık Ayarlanabilir Mi?

Mat ve parlak olarak sipariş verilen epoksi uygulamaları son zamanlarda oldukça popüler bir uygulama haline gelmiştir. Kullanıcının isteği doğrultusunda parlaklık derecesi rahatlıkla ayarlanan avantajlı bir uygulamadır.

Epoksi Boya Nedir?

Sertleştirme özelliği çeşitlilik gösteren bir zemin kaplama boyası olan epoksi boya bileşenleri ve farklı kullanım alanlarıyla zengin bir deneyim sunmaktadır. Koşullar belirlenirken yeterli ölçütlerde ayarlanması sayesinde uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlar. Firmamız kalitesinde yapılan uygulama sonrasında uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz.

http://www.ozerepoksi.com/