3d zemin

İstanbul epoksi firması Özer Epoksi

Epoksi Zemin Kaplama firması özer epoksi epoksi hizmetlerini, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamalarını eski veya yeni yapıların zeminlerinde dekoratif epoksi ,3d epoksi , endüstriyel epoksi, fabrika yol çizgisi, havuz ,su deposu, çatı epoksi zemin kaplama hizmetlerini avrupa standartlarında malzeme ve garantili epoksi zemin kaplama hizmeti ile vermektedir.

ozer epoksiİstanbul epoksi hizmetimizi uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman personelimiz tarafından vermekteyiz. Epoksi uygulamalarında ki profesyonelliğimizi tüm türkiye çapındaki uygulama portföyümüzden görebilirsiniz.

Zemininizin durumu ne kadar kötü olursa olsun epoksi uyugulama firmamız sayesinde çok temiz, şık ve seçkin mekan elde ettiğiniz gibi yapılarınızın değerini de artırabilirsiniz.

Profesyonel ve güvenilir epoksi uyugulama firmamız, Yüzey Sertleştirme ve Zemin Şapı Uygulamaları hakkında daha geniş bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidi  Afyon Epoksi , Epoksi Boya Satış ve Uygulamalarda 12 TL den başlayan fiyatlarımızla 26 yıllık tecrübemizle 7 yıl garantili olup Avrupa standartlarına uygun malzemelerimizle hizmet vermekteyiz. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir .