epoksi

izmir epoksi zemin kaplama hizmetimizle zeminlerinizin sağlam, estetik görünümlü ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile sizin için ideal bir çözüm olan İzmir epoksi zemin kaplama uygulamalarımızı önermekteyiz. Epoksi ürünü bir reçinedir ve iki bileşenli olarak uygulaması yapılmaktadır. Zeminlere; isteğe göre şeffaf, isteğe göre portakal kabuğu desenli ve isteğe göre self leveling olarak uygulanabilmektedir. Epoksi zeminler hastanelerde, fabrikalarda, cafelerde, kliniklerde, sağlık merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, mezbahalarda, tavuk üretim çiftliklerinde, özel konutlarda ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır.
ozer epoksi
Özellikle fabrikalarda portakal kabuğu desenli olarak tercih edilen ve çarpma dayanımı yüksek bir üründür. Hastanelerde hijyen bakımından özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca tek parça halinde, derzsiz uygulanmasından doğan estetik bir görünüm vermesi ile albenisi yüksektir.

İZMİR EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİNDE TÜM TÜRKİYEDE OLDUĞU GİBİ KALİTENİN ADRESİYİZ!
Türkiye genelinde Epoksi, Epoksi boya satış, Epoksi Zemin Kaplama, firmanız Özer epoksi , epoksi boya satış ve zemin kaplama hizmetlerini m2 si 12 TL den başlayan epoksi zemin kaplama m2 fiyatları ile 26 yıllık tecrübesi 7 yıl garantili Avrupa standartlarına uygun malzemeleri ile epoksi zemin kaplama epoksi boya satış ve epoksi uygulama hizmeti vermektedir. Malzeme ve işçilik anahtar teslimi garantilidir.
İzmir ‘de epoksi zemin kaplama işlerinin en kaliteli ismi olarak yıllardır gerçekleştirdiğimiz İzmir epoksi zemin kaplama ve boya hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek devam etmekteyiz. Bizimle hemen iletişime geçerek İzmir’de epoksi kaplama hizmetlerini hemen almaya başlayabilirsiniz.