Epoksi Zemin m2 Fiyatları


Epoksi Zemin m2 Fiyatları

Epoksi zemin metrekare fiyatları, yapılacak olan epoksi uygulama çeşidine göre farklılık gösterebilir. Ayrıca zeminin özelliği ve sağlamlık durumu da zeminde değişkenlik gösterebilir.

Epoksi zemin m2 fiyatlarında şehir dışı projeleri için konaklama ve nakliye ücretleri de dahil edilince, İstanbul için verilen epoksi birim fiyatlara göre m2 fiyatı değişebilir.

Aşağıda verilen fiyatlar yaklaşık olarak m2 birim fiyatlar olup KDV dahil edilmemiştir. takribi olarak bahsedilen fiyatlar 200- 500 m2 zeminleri içindir. metraj yükseldikçe fiyat düşmektedir.

Epoksi zemin kaplama m2 fiyatları, epoksi zemin kaplama metrekare fiyatları, epoksi boya uygulama ücreti, epoksi m2 fiyatı, epoksi metrekare fiyatı, epoksi boya fiyatı.

Epoksi zemin kaplama metrekare fiyatlarını vermeden önce , epoksinin bazı uygulama çeşitlerini anlatıp bunlar üzerinden fiyatlara değinmek daha doğru olacaktır.

Epoksi Zemin m2 Fiyatları:

Epoksi zemin birim fiyatlarına geçmeden önce zemin silimi konusuna da değinmek sağlıklı olacaktır. Epoksi yapılacak olan alan eğer çok bozuk ise beton silimi gerekebilir. beton silimi ise ekstra ücretlendirme yapılır. Aşağıda değinilen fiyatlar helikopter atılmış beton zeminler içindir.

Yaşam alanlarımızın güzel ve bakımlı olması hepimizin ilk tercihidir.

Epoksi Zemin Kaplamada En Özel Modeller

Yaşam alanlarımızın güzel ve bakımlı olması hepimizin ilk tercihidir.

Yaşam alanlarımızın güzel ve bakımlı olması hepimizin ilk tercihidir. Bu anlamda günümüzde farklı farklı dizaynlar yapılıyor. Özellikle yer zeminlerinde güzel ve detaylı kaplamalar yaşam alanlarını çok daha modern ve lüks bir görsele sahip hale getiriyor. Epoksi zemin kaplaması adı verilen bu tasarımlar spor salonları, okul, AVM, otel gibi yapılarda da  hoş ve tasarım harikası bir görünüme sahip oluyor. Ülkemizde bu uygulamaları yapan firmalar bulunuyor. Kaliteli epoksi kullanan firmalar ortaya çok daha başarılı çalışmalar çıkarıyor. Sizlerde yaşam alanlarınızda ve çalışma alanlarınızdaki yer zemini görüntülerinden hoşlanmıyorsanız bu yeni kaplama şeklini tercih edebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama İle Floral Görüntüler

Yer zeminlerinizi en özel tasarımla kaplatmak için Özer Epoksi sitesini tercih edebilirsiniz. Sitede birbirinden güzel ve gösterişli epoksi tasarımlarına yer veriliyor. Portakal kabuğu, renkli, çizgili, motifli ve muhteşem görsele sahip olan epoksi zeminler sitede uygulanıyor. Ev, iş yeri, spor salonu, alışveriş merkezi, mağaza, dükkan ve tüm mekanlarınız için özenle tasarlanmış epoksi zemin kaplama hizmeti almak istiyorsanız siteye ulaşabilirsiniz.

Muhteşem lükslüğe sahip olan bu yer zemini şekli ile tertemiz, toz kaldırmayan, şık ve estetik bir duruş taşıyan mekanlara sahip olabilirsiniz. Epoksi zemin kaplama hizmetlerinde kalite ile tanışmak ve modern bir mekan ortaya çıkarmak için Özer Epoksi sitesinin çalışma skalasından yararlanabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri Nedir?

 • Mortar Epoksi Kaplama
 • Multilayer Epoksi Kaplama
 • Coating Epoksi Kaplama
 • Self Levelling Epoksi Kaplama
 • Portakal Kabuğu Epoksi Kaplama
 • Dekoratif Epoksi Kaplama
 • Antistatik Epoksi Kaplama
 • Şeffaf Epoksi Kaplama
 • Otopark Epoksi Kaplama
 • Fosforlu Epoksi Kaplama
 • Endüstriyel Epoksi Kaplama
 • Antibakteriyel Epoksi Kaplama

Comments are disabled.

AnasayfaHizmetlerHemen Araİletişim
× Whatsapp