Epoksi zemin m2 fiyatları


Epoksi zemin m2 fiyatları

Epoksi zemin m2 fiyatları 26 yıllık tecrübemizle ve kaliteli kadromuzla Türkiye’nin genelinde Epoksi m2 fiyatlarımız 8 Euro ‘dan başlayan fiyatlarımız fiyatlarla İSO-TSE Kalite belgeli ürünlerimiz. Türkiye’nin her yerinde garantili epoksi zemin kaplama uygulamaları ve ücretsiz epoksi zemin keşifi yapılır.

Epoksi kaplama fiyatlandırması zeminin durumuna göre ve malzeme sarfiyatına göre belirlenir. Zeminde çatlaklar, çukurlar vb. Epoksi malzemelerin aşırı kullanılması durumunda epoksi zemin kaplamanın fiyatı yükselecektir.

 

Epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama estetik yapısı ve antibakteriyel olması dikkat çekiyor. Fabrikalarda, ofislerde, showroom, toplantı salonunda vb yerlerd kullanılan zemin kaplama türüdür.
Epoksi zemin kaplama ülkemizde hızla bilinen ve büyüyen uygulamalardan biri haline gelmiştir.

Özelikle kurumsal yapılarda epoksi boya zemin kaplama çalışmaları tercih edilmektedir.
Zemin kaplama işleminin günümüzde sıklıkla tercih edilmesinin nedenlerinden biri de çeşitli dekoratif araçlarla birlikte kullanılabilmesidir. Epoksi zemin kaplamaları hem dayanıklılığa hem de estetik bir yapıya sahiptir.
Sağlam bir yapı malzemesi olmasının yanı sıra istediğiniz şekli aldığı için büyük estetik rahatlık sağlar.

Daha yüksek kullanıcı konforu, hijyen ve bakımı kolay yapı, diğer döşeme gruplarına göre tercih edilmesini sağlar. Epoksi zemin kaplama, epoksi boya ve epoksi fiyatları şık görünümü ile zemin kaplama işleminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Epoksi kaplama fiyatlandırması zeminin durumuna göre ve malzeme sarfiyatına göre belirlenir

 

Epoksi zemin m2 fiyatları

Epoksi zemin m2 fiyatları

Comments are disabled.

AnasayfaHizmetlerHemen Araİletişim
× Whatsapp