Hastane Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi kullanımının her geçen gün artması ve özellikle uygulama alanlarında kolaylıklar sunuyor olması nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Günümüz şartlarında iyi uygulanan epoksi ile istediğiniz gibi doğru bir zemine sahip olabileceğiniz için, burada firmamız sizlere en hızlı ve en doğru çözümleri sizlere sunarak, istediğiniz gibi kalite ve güçlü bir epoksi zemine sahip olmanızı sağlamaktadır.

Epoksi çalışmalarının bir çok detayı bulunmaktadır. Özellikle epoksi boya seçiminizi çok iyi bir şekilde yapmalısınız. Çünkü bu uygulamanın okullar, fabrikalar, sanayide, otoparklarda ve daha bir çok alanda tercih ediliyor olmasından dolayı, hastanelerde canlı renkler kullanılması uygun olmayacaktır.

Tabi ki hastanelerde kullanılan epoksi boyanın özellikle solventsiz olması çok önemlidir. Hastanelerde, solvent, benzin yada asit gibi kimyevi ürünlerin kullanımının daha az olmasından dolayı, hastanelerde epoksi solventsiz boyakullanılması uygun olacaktır.

Epoksi self leveling şap uygulamasının da hastanelerde oldukça büyük önemi olmaktadır. Hastane zeminlerinin yaya trafiğinde olmasının yanı sıra, sürekli ıslak ve nemli olacağı ayrıca bazı alanlarda soğuk hava olurken, bazı alanlarda ise normalin üstünde bir sıcaklık olacağından dolayı, burada zemin etütlerinin iyi yapılması gerekmektedir.

Tesviye şapı sırasında ve epoksi boya uygulaması öncesinde teknik ekibimiz tüm bu detayları incelemekte ve sonrasında işe başlamaktadır. Böylelikle sizlere uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz zeminleri sağlamaktayız.