Spor Zemin Epoksi Kaplama Fiyatları

Spor Zemin Epoksi Kaplama Fiyatları

Spor Zemin Epoksi Kaplama Fiyatları Kullanıcıların fitness merkezlerinde yaşadığı olumlu deneyim, spor sınıflarının çeşitlilik ve kalitesinden oda tasarımlarına, antrenörlerin ve egzersiz yapan diğer kişilerin gayretine kadar her şeyi kapsamaktadır. Özer Epoksi , hangi fiziksel aktiviteyle ilgileniyor olurlarsa olsunlar, kişilerin güvenliğini,konforunu ve memnuniyetini arttırmak için spor zeminleri tasarlamaktadır.

Kapalı spor salonu aktiviteleri (Ticari alan zeminleri (mağaza, ofis, kreş, okul, oyun alanları, fittness clupbasketbol, voleybol, hentbol vs… ) için üretilmiş profesyonel spor zemin kaplama malzemesidir. 4mm ve 8 mm kalınlığında olması; akustik amaçlı kullanım avantajı mevcuttur.Düz ve net renklere sahiptir.Tamamen hijyenik sağlıklı bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz

Günümüzde insanlar bireysel veya grup halinde spor yapmak, sosyalleşmek veya keyifli vakit geçirmek için sosyal etkinlik tesislerine her geçen gün daha fazla rağbet gösteriyorlar. Tesis yöneticileri için bu, çok amaçlı spor salonlarının fuar, toplantı veya konser gibi büyük etkinliklere ev sahipliği yapabilmesi için zeminin kolayca dönüştürebilmesi anlamına geliyor. Özfloor yapı , farklı sporların güvenle ve zevkle yapılmasını sağlamak ve serbest zaman faaliyetlerinin etkin bir şekilde sürdürülebilmesini kolaylaştırmak için birçok faaliyete uygun zemin çözümü sunmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez önceliklerden bir tanesi, kimileri için ise bir yaşam tarzı olan spor, pek çok kategoride yapılan bir etkinlik olup bazen hayatı durduracak kadar ön plana çıkan müsabakalarla daha da önem kazanmakta milli mesele haline gelmektedir.

Çok yüksek performanslar gösterilip, yoğun efor harcanan bu etkinliklerde kıyafetlerin, aksesuarların, saha içi donanımların ve en önemlisi de zeminin buna uygun olması, sporu yapan kişilere destek verici, daha az yorucu ve sakatlanmalara engel teşkil edici niteliklerde olmalıdır. Yeni nesil zemin kaplama malzemelerinden bir tanesi olan pvc yer döşemeleri, bu beklentilere en iyi cevabı veren sistemlerdir.

Esnek ve yumuşak dokusu il performansı daha da yüksek seviyelere çıkartan, daha az yorup, diz kapaklara ve iskelet sistemine darbeleri daha az ileten pvc zemin çözümleri, eklem ve yan bağların zarar görmesine de büyük ölçüde engel olur. Voleybol, basketbol sahaları ve tenis kortları başta olmak üzere her türlü spor alanının zemini için en uygun seçimi oluşturan bu uygulamalar rengarenk ve estetik dokusu ile en kurssuz ve başarılı sonuçları veren zemin çözümleridir. Kolay uygulanabilen özelliği, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı, sürtünmelerden etkilenmeyen duruşu ile de ayrıca tercih sebebi ve önceliği taşır.

Yüksek Performanslı Spor Zemin Kaplama Malzemesi

Uluslararası rekabet gerektiren fitness merkezlerinden spor merkezlerine kadar her türlü alan için en uygun ürünleri Özer Epoksi bünyesinde bulabilirsiniz. Ahşap veya Vinil ya da kauçuk spor zemini seçmek demek, spor performansı bakımından en üst seviyedeki zemini seçmek demektir. Şoku absorbe edici özelliği, esneklik ve dayanıklılığı, performansı belirleyen faktörlerdir.

Birçok spor dallarındaki yaralanmalar, yetersiz spor zeminlerden kaynaklanmaktadır. Spor zeminlerinde bulunması gereken başlıca özellikleri, spor zeminlerin performans kurallarını düzenleyenlerce uluslararası standartlarda ölçülmüştür.

AnasayfaHizmetlerHemen Araİletişim
× Whatsapp