Epoksi ve poliüretan sistemler

Epoksi ve poliüretan sistemler Epoksi, uygulanan alanın dış etkenlere karşı dayanıklı hale getirilmesini sağlayan özel bir karışımdır. İlk defa Almanya’da 1939 yılında I.G Farben Industrie tarafından bulunmuştur ve yapıştırma gücü sayesinde dişçilik sektöründe kullanılmıştır.

Özer Epoksi kurulduğu günden bu yana kurumsal alt yapısı ile epoksi kullanımı konusunda uzmanlaşmış personelini eğitmiş sektörde önde gelen firmalar arasına girmiştir.Firma sahibinin misyonunu kurumsal misyonu ilkesiyle yapılanan özer epoksi %100 müşteri memnuniyeti her zaman en iyi fiyat anlayışıyla epoksi uygulamalarına devam etmektedir.

Günümüze kadar gelen Epoksi , daha sonra inşaat sektörü ve cam takviyeli plastik üretiminde rehabet görmüştür.
Yapısında beton agregaları bulunan epoksi karışımına viskozite ve yoğunluk arttırıcı kompenetler eklenerek karışımın gücü maksimum seviyede arttırılmıştır.

Tıp ilaç taşımacılık , inşaat gibi fazla hijyenik ve dekoratif görselliğe gerek duyulan zeminler, boya ve kalıpçılık sektörüne yönelik ürünler epoksinin kullanım alanlarıdır.
Epoksi, en kötü koşullardaki zeminlerin teknolojik ve estetik olarak yenilenmesinde mükemmel sonuçlar verir.

Epoksi Poliüretan

Poliüretan zemin kaplama sistemleri, çift komponentli, tek bir parçadan oluşan, kimyasal maddelere ve suya dayanıklı bir zemin kaplama sistemidir. Poliüretan zemin kaplama sistemleri parlak olup istenildiğin takdirde mat veya yarı mat olarak imal edilip uygulanabilir. Malzeme uygulandıktan ancak 7 gün sonra istenilen kimyasal mukavemete ve mekanik dayanıma ulaşabilir.

epoksi ve poliüretan malzeme işbirliği çoğu uygulamada başarı ile sonuç vermiş ÖZER EPOKSİ poliüretanın uygulanabileceği tüm uygulamalarda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir